hakkimizda

Hakkimizda

Dezenfeksiyon işlemleri Hipokloröz Asit (HOCl) ile yapıyoruz. Kullandığımız hipokloröz asit (HOCl) bilimsel olarak biyosidal etkiye sahiptir yani ortamdaki virüs,bakteri, mantar, küf gibi patojenlerin %99 unu anında öldürür.

Çamaşır suyundan yaklaşık 100 kat daha etkili olduğu birçok bilimsel yayınla kanıtlanmıştır.HOCl, insan vücudunda virüs, bakteri ve mantar gibi zararlı organizmalardan korunmak için akyuvarlar tarafından doğal olarak üretilir.

Kullanılan dezenfektanın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Solunum ya da temas edilmesi halinde hiçbir zarar vermez.Bebeklerin ve evcil hayvanların bulunduğu ortamda da rahatlıkla uygulanabilir.

Açık yaraların, ağız içi yaralarının, solunum yollarının tedavisinde, diş hekimlerinin kullandıkları aletlerin ve endoskopide kullanılan aletlerin temizliğinde kullanılır.

Amerikan FDA ve Türkiye Sağlık Bakanlığının onayladığı bir dezenfektandır. Dezenfektanımız %100 doğal olup formaldehit, amonyak, alkol ve herhangi bir zehirli kimyasal içermez.

 Uygulama ULV (Sisleme) sistemi yapılır ve ortamdaki tüm yüzeylere mikron (1\1000 mm) düzeyinde ulaşılır. ULV( sisleme) sistemi sayesinde dezenfektan havada yaklaşık 30 dakika asılı kalır ve havadaki tüm mikro organizmaları öldürerek ortam havasını temizler.

Dezenfeksiyon sonrasında herhangi bir leke ya da kalıntı yapmaz. Dezenfeksiyon işlemleri Hipokloröz Asit (HOCl) ile yapıyoruz.

Dezenfeksiyon işlemleri Hipokloröz Asit (HOCl) ile yapıyoruz.